LoaderNahrávám...

CMAS - Přehled kurzů


Úvodní "seznamovací" kurz potápění
Chcete "ochutnat" potápění? Tento kurz vám poskytne základní informace o přístrojoém potápění. Součástí je teoretická instruktáž a ponor v doprovodu zkušeného instruktora. Pokud se poté přihlásíte do kurzu P*, odečteme vám tento ponor z ceny kurzovného.
Cena: 490,- Kč

Snorkel diver
Výcvik v potápění na nádech, tj. bez dýchacího přístroje, pouze s pomocí ABC (maskou, dýchací trubicí a ploutvemi). Osvojíte si správné techniky tak, aby vaše výlety pod vodní hladinu byly zajímavé a hlavně zcela bezpečné, rozšířeno o základy volného potápění – freedivingu.
Cena: 1600,- Kč

Potápěč Junior SPČR
Základní kvalifikační stupeň potápění s dýchacím přístrojem určený pro mladistvé adepty, kteří dosáhli 12 let věku. Opravňuje k potápění do malých hloubek. Po dosažení 14 let možnost upgrade na stupeň CMAS P* za zvýhodněných podmínek.
Cena: 3.900,- Kč

Potápěč s jednou hvězdou CMAS P*
Základní kvalifikační stupeň potápění s dýchacím přístrojem vás naučí samostatému pobytu pod vodní hladinou. Po jeho absolvování se v doprovodu zkušeného potápěče můžete vydat až do hloubky 30 metrů.
Cena: 6.850,- Kč (možnost platby na splátky: 3 200,-Kč akontace + 3x 1000,-Kč/měs.)
... a jak výcvik probíhá?

Potápěč se dvěma hvězdami CMAS P**
Kvalifikace pro pokročilé potápění se vzduchovým dýchacím přístrojem do hloubky max. 40 metrů opravňující mj. k potápění v noci, za snížené viditelnosti apod. Naučíte se navigaci pod vodou, účinné záchraně a dopomoci partnerům, důkladně se seznámíte s dekompresní teorií a jejím použitím v praxi.
Cena: 3.950.- Kč

Potápěč se třemi hvězdami CMAS P***
Nejvyšší potápěčská kvalifikace pro zkušené potápěče se vzduchovým přístrojem. Předstupeň pro zájemce o instruktorskou činnost. Zahrnuje široké spektrum teoretických vědomostí i praktických dovedností od plnění přístrojů vysokotlakým kompresorem, přes ovládání malého plavidla až po organizování potápěčských akcí a vedení potápěčských skupin pod vodou.
Cena: 7.950,- Kč

Instruktor sportovního potápění CMAS I* až I***
Přípravu na instruktorské kvalifikační stupně provádíme formou přednášek, konzultací, společných tréninků. Bližší podrobnosti najdete ve výcvikových směrnicích SPČR.​

Pošlete nám feedback