LoaderNahrávám...

Kurzy


Potápěčské centrum HASTRMAN Mladá Boleslav má pro nové adepty přístrojového potápění, pokročilé, velmi zkušené či technické potápěče připraven ucelený systém výcviku, který umožní stálý růst jejich znalostí, schopností a dovedností.

Proč začít právě s námi?

  • Kurzy provádíme výhradně v celosvětově uznávaných systémech CMAS, TDI a SDI
  • Tradice a zkušenosti z výuky potápěčů od roku 1983
  • Kurzy jsou zakončeny udělením mezinárodní certifikace
  • Absolutní prioritou všech kurzů jsou profesionalita, kvalita a bezpečnost
  • Individuální přístup
  • Nadstandardní obsah a rozsah kurzů
  • Stáváte se členy potápěčského klubu HASTRMAN se všemi z toho plynoucími výhodami
  • Dostanete se do party skvělých lidí, kde jistě najdete dobrého parťáka pro výlety pod vodní hladinu
  • Kurzy můžete absolvovat v českém, anglickém nebo německém jazyce


Žádosti o přihlášky do kurzu posílejte na kuhn@hastrman.cz

Přehled certifikačních systémů


CMAS - Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques
Celosvětová organizace sdružující potápěčské svazy, založená vynálezcem aqualungu a známým oceánografem J.Y.Costeauem. Je nejrozšířenějším systémem v ČR zastoupeným Svazem Potápěčů. V 250 klubech sdružuje více než 11.000 potápěčů. V jejich řadách najdete legendy českého potápění a mnoho velmi dobrých instruktorů poskytujících kvalitní výcvik. Již základní stupeň přístrojového potápění Potápěč P* vám poskytne více znalostí a dovedností, než většina komerčních systémů. V rámci kurzu P* tak získáte kvalifikaci srovnatelnou s pokročilým kurzem v některých komerčních systémech…
Kurzy CMAS

SDIScuba Diving International
Dynamická agentura nabízí obdobně kvalitní výcvik jako TDI i v oblasti rekreačního potápění. Předností je přímočarý systém výcviku oproštěný od zbytečností. Studijní materiály jsou zjednodušeny tak, aby poskytovaly skutečně potřebné informace. Důraz je kladen na praktický výcvik. Výcvikový program SDI pružně reaguje na současné trendy a vývoj techniky. Jako první zavedla SDI do výcviku povinné používání osobních potápěčských počítačů jejichž správné používání preferuje před dekompresními tabulkami.
Kurzy SDI

UDI - United Diving Instrutors
UDI je instituce s celosvětovou působností. Jejím cílem je na vysoké úrovni zajišťovat výchovu, školení a výcvik instruktorů potápění, kteří budou na profesionální úrovni s dodržováním nejpřísnějších bezpečnostních opatření a využitím nejmodernějších výukových metod provozovat výcvik potápěčů všech kvalifikačních stupňů i mnoha specializačních kurzů. Organizace byla založena v roce 1983 v Kalifornii. Díky atraktivitě pořádaných kurzů se výcvikový systém těší stále větší oblibě a popularitě. Systém UDI se jako první stal držitelem Certifikace EN S 4260, tedy normy pro základní výcvik potápění „Open Water Diver“ platné v Evropské unii.
Kurzy UDI

Pošlete nám feedback