LoaderNahrávám...

Apnea Diving International


Co je to apnea a freediving? Existují různá pojetí či rozdělení. Výcvikové agentury vesměs nabízí výcvik "freedivingu" směřující k výkonům na závodním poli v několika specifických soutěžních disciplínách. Apnea je veškeré potápění na zadržený dech, tedy i freediving. V tomto kontextu je však chápána spíše jako rekreační freediving.

Člověk nemusí mít závodnické ambice, stačí chuť poznat a naučit se vše, co potápění na jediný nádech nabízí. Apnea Diving International učí potápění na zadržený dech v několika úrovních. Přestože cílem kurzů není dosahování maximálních výkonů, posunete - jakoby mimochodem - své osobní limity daleko za hranice, které vám dosud připadaly zcela nemožné. Náš program vám pomůže osvojit si správné techniky nádechového potápění s důrazem na vysokou bezpečnost. Po úspěšném absolvování kurzu obdrží studenti certifikační kartu. Mohou se zapojit do aktivit jednotlivých klubů, zabývajících se nádechovým potápěním a pokračovat na vyšším stupni výcviku...

APNEA Discovery

Poznávat svět pod vodní hladinou lze s minimem nákladů a potápěčské výstroje. Pod dohledem instruktora nahlédnete do světa nádechového potápění a poznáte volnost pohybu ve stavu bez tíže. Seznámíme vás s principy nádechového potápění, naučíte se efektivnímu pohybu ve vodě a dozvíte se co dělat, aby vaše potápění bylo bezpečné.  Pokud vás tento sport zaujme, máte otevřené dveře pro vstup do kvalifikačních kurzů Apnea Diver* a dalších...

Apnea Diving International
Jednodenní kurz

APNEA DIVER *

Apnea diver* je potápěč, který je schopen bezpečně a správně používat základní potápěčské vybavení v podmínkách bazénu i v chráněné vodní ploše. V uvolněném, zábavném a především bezpečném prostředí se studenti naučíte potápět na nádech do maximální hloubky 10 metrů. Dozvíte se, jak zůstat pod hladinou déle a potopit se hlouběji při zachování maximální bezpečnosti. Vedle účinné techniky potápění na nádech si osvojíte správné bezpečnostní návyky, které jsou nezbytné pro potápění v týmu. Potápěč je připraven absolvovat další výcvik pro potápění na otevřené vodě a v moři v doprovodu zkušeného potápěče.

Apnea Diving International
Víkendový kurz

APNEA DIVER **

Potápěč, který získal částečné zkušenosti pro potápění na volné vodě a na otevřeém moři. Absolvováním kurzu je připraven účastnit se ponorů na otevřené vodě a v moři v doprovodu zkušeného potápěče. Naučí se pokročilé techniky přípravy na ponor, správné dýchání a vyrovnávací techniky. V rámci týmové spolupráce si upevní správné bezpečnostní návyky nutné k efektivní sebezáchraně, k účinné dopomoci či záchraně partnera. Potápěč s dvouhvězdičkovou kvalifikací se považuje za dostatečně vyškoleného pro ponory do hloubky 20 metrů.

Apnea Diving International Apnea Diving International
2 - 3 denní kurz

APNEA DIVER ***

Plně vyškolený potápěč, který získal značné zkušenosti pro potápění na otevřeném moři při různých podmínkách. Dokáže plně využít svůj akvatický potenciál a používá vyspělé techniky umožňující ponory pod hranici reziduálního objemu plic. Má dostatečné teoretické i praktické znalosti k zajištění maximální bezpečnosti při ponorech pod hranici středních hloubek. Potápěč s tříhvězdičkovou kvalifikací se považuje za dostatečně vyškoleného pro ponory do hloubky 30 metrů a více.

Apnea Diving International Apnea Diving International
Čtyřdenní kurz

Apnea Camp

Přihlášky do kurzu na adrese:info@hastrman.cz

Pošlete nám feedback