LoaderNahrávám...

Novinky

Akce v době covidu-19

Vážení,

na základě důrazného nedoporučení konání akcí na volné vodě Svazem potápěčů zatím na našem webu nezveřejňujeme nové akce. To se týká i nevypisovaných akcí konaných takříkajíc "na vlastní triko". Omezení potápěčských aktivit Svaz zdůvodňuje nejen předepsanými opatřeními ze strany vlády ČR, ale především limitovanými kapacitami zdravotnických zařízení a přetížení záchranného systému. Řešení případné záchranné operace by proto bylo komplikovanější a mohlo by vést k fatálním důsledkům. Akce v zahraničí probíhají za podmínek stanovených jednotlivými státy. Proto jsou umožněny zájezdy do Egypta, a také vypsaná Jarní Marina se již blíží!
Jakmile se situace zlepší, budeme opět fungovat jako dřív. Prosíme o strpení...

Výbor ksp Hastrman, p.s.

Závěr roku s kovidem

Milí hastrnánci,
blíží se závěr více než podivného roku 2020. Roku, který nám všem trochu naboural plány a překazil mnohé aktivity, roku, v němž hlavní pozitivní zprávou je fakt, že jsme negativní. K začátku nového roku patří optimismus, nové plány a předsevzetí. Věřme v brzký konec pandemie a návrat k normálnímu životu včetně potápění. Právě to vám všem přeje výbor klubu.
Boďa + Jirka + Míra

Sázení lípy

Ahoj potápky,
jedno z Jaromírových přání bylo, aby pozůstalí v místě jeho bydliště  zasadili lípu. Toto přání mu bude splněno v neděli 20.9.2020  v Mimoni v cca 11 hod.
Kdokoliv z nás by měl čas a možnost se zúčastnit, je srdečně zván.
Všechny potápky zdraví...
Hanka 

Rozloučení s Jaromírem pro kamarády od vody

S Hankou, dcerou Jaromírka chystáme "Poslední rozloučení" s našim kamarádem. Předběžně bude v pondělí 17.8.2020 v Liberci, snad kolem 8-9 hod.ranní. Během dnešního dne Hanka upřesní místo i čas setkání.
Já jsem do neděle v zahraničí, ale Ivánek Leta dává dohromady účast i logistiku. Obracejte se prosím přednostně na něj, pokud však bude třeba, jsem k dispozici na telefonu... Díky...
Boďa 

Smutná zpráva

Kamarádi hastrmánci,
 
některé zprávy se nepíší snadno, ale tato je pro mne za dlouhé roky tou nejtěžší a nejsmutnější...
 
Ve čtvrtek odešel do potápěčského nebe zakládající člen našeho klubu Jaromír Dítě, všem známý pod přezdívkou „děd“. Jaromírek, jak jsem měl čest ho oslovovat, byl pro mne, a věřím že i pro spoustu z vás víc, než jen kamarád. Bral jsem ho jako člena rodiny, jako staršího brášku, který pomůže, když je třeba, dobře poradí, na kterého se dá ve všem spolehnout a který nikdy nezklame. Roky společného potápění, organizování potápěčských akcí i mnoha zájezdů do exotiky okořenil svébytný humorem, jímž kolem sebe šířil radost a pohodu. Bude nám všem moc chybět...
 
Boďa
 

Potápění a pandemie COVID-19

Evropská hyperbarická společnost a COVID-19

Evropská hyperbarická společnost EUBS, vzhledem k pandemii COVID-19, nedoporučuje provádět rekreační ani profesionální potápění.

Také všechny lékařské potápěčské prohlídky by měly být odloženy na pozdější datum, pokud nejsou z lékařského hlediska považovány za nezbytné.

Hlavním důvodem je dostupnost zdrojů zdravotní péče, a to nejen v nemocnicích, ale také v případě první pomoci či transportu pacienta.

VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE klubu HASTRMAN, p.s.

Milé hastrmanky a hastrmani,
 
jako každoročně je třeba zhodnotit starý rok a ujasnit si výhled aktivit pro rok nový.  
Všichni jste srdečně zváni na VÝROČNÍ ČLENSKOU SCHŮZI konanou v pátek 24. ledna 2020 od 18:00 hod. Sejdeme se tradičně v restauraci městského bazénu Mladá Boleslav. Na programu bude stručné zhodnocení akcí 2019 a plán 2020, zpráva o financích klubu, o možnostech potápěčského výcviku, provoz hastrmanního webu, klubové benefity, atd. včetně závěrečné diskuse.
 
Pohodové Vánoce, úspěšný start do nového roku čistou vodu všem!
Za výbor ksp 249 - HASTRMAN
Boďa

123>>>

Pošlete nám feedback