LoaderNahrávám...

akce

27
Září

Podzimní potápění na Pagu

27.9. až 1.10 podzimní potápění na Pagu v resortu Connex diving
 
28
Září

Podzimní Marina

Tradiční prodloužený víkend na Marině. Ubytování v mobilheimech v kempu nebo u Zuzany v Drenje.... a dál už to znáte...
Zkoušky na kvalifikaci CMAS P** a P***
Boďa

Účast: Boďa, frekventanti P** a P***, Aleš M. s rodinou + 2, Jarda D. s rodinou, Slávek F + Marcin, Miloš Černý, ...
2
Říjen

Milovaný Dahábek !!!

Termín: 2. řína - 9. října 2017
Po dvouleté pauze, opět parta hastrmánků vyrazí do křišťálových vod Akabského zálivu.
24
Duben

PALAWAN


PALAWAN

Národní park TUBBATAHA REEFS

 
Termín: poslední týden dubna 2018 a první týden května 2018 !!! cca. 14 dní !!!
 
Milí kamarádi,
jako každý rok, tak na rok 2018 pro naší ,,hastrmaní“ partu intenzivně připravujeme akci do některé z exotických destinací. V roce 2018 se vypravíme do míst, která (vyjma Galapág) svým obsahem výrazně převyšují vše, co jsme doposud projeli. Dle cestovní webové stránky CNN se dokonce jedná o 8. nejlepší lokalitu světa. Je to skutečná perla Filipín a Suluckého moře - národní park TUBBATAHE REEFS.
Národní park leží uprostřed Suluckého moře asi 150 km od Puerto Princessa na Palawanu. Dva atoly a několik rifů vynikají svou biodiverzitou a leží uprostřed tzv. „Korálového trojúhelníku“. Ten zaujímá sice plochu jen 2 %  světových oceánů, ale žije v něm nejméně 40 % ryb a 75 % korálů celé planety! Nepřekvapí, že Tubbataha reef je zapsán na listinu světového dědictví UNESCO, a tudíž přísně chráněn. Je to jediná  mořská rezervace Filipín, která je na místě chráněná strážci, sídlícími přímo na útesu Tubbataha. Ve vodách rezervace bylo pozorováno celkem 600 druhů ryb, 359 druhů korálů, 12 druhů žraloků, 12 druhů delfínů a velryb, a tak při troše štěstí se máme na co těšit!
 
Celá akce bude rozdělena na dvě části:
 
SAFARI
Přílet (přes Manilu) na ostrov Palawan. Nalodění v přístavu Puerto Princesa a cca 10 hod. plavba Suluckým mořem (150 km) na Tubbataha Reefs. Tam během týdeního safárka uskutečníme nejméně úžasných 20 ponorů. Podrobný itinerář připravujeme...
 
RELAX A POZNÁVÁNÍ
Návrat do oblasti Barangay San Miguel na Palawanu, Týdenní ubytování u moře v resortu. Odpočinek, koupání a úžasné výlety, například na vodopády, horké prameny, do džungle, jeskyně, cesta za původními obyvateli kmene Batak, prostě ,,každému co hrdlo ráčí“.
 
Maličkosti jako náklady na letenky a samotnou akci včas zveřejníme!
Informace o akci budou průběžně aktualizovány a doplňovány.
 
POZOR! Celá akce má jediný drobný nedostatek. Kapacita lodě je omezena na pouze 12 potápěčů. Z tohoto důvodu je potřeba se přihlásit co nejdříve. Neváhejte bude to mazec !!!
 
Boďa + Jaromír


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Pošlete nám feedback